KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12332175
nr 1233 2175
Signerad Kylberg. Signerad, daterad -46, Marin. Olja på pannå, 50x60 ca
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 4 februari 2019
kl 19:22:13
400 kr
500 kr
1.500 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)